Uncubed
   

New Business Development Representative (Vertegenwoordiger van verkoopontwikkeling)- Dutch speaking

Qualtrics, Dublin, Ireland

See jobs at Qualtrics


 

Over Qualtrics

Qualtrics is het SaaS platform dat organisaties helpt ervaringsgegevens, ook wel X-data™, te verzamelen, te beheren en toe te passen in de bedrijfsstrategie.  Het Qualtrics XM Platform™ is een systeem dat door teams, afdelingen en hele organisaties wordt gebruikt om de vier kernervaringen van bedrijven te beheren: klant, product, medewerker en merk - alles in één platform. 

Meer dan 9000 ondernemingen wereldwijd, waaronder meer dan 75% van de Fortune 100 en 99% van de top 100 business schools in de VS, vertrouwen op Qualtrics om consequent producten te bouwen waar mensen van houden, loyalere klanten te creëren, een fantastische bedrijfscultuur te ontwikkelen en iconische merken te bouwen. 

Qualtrics is onlangs overgenomen door SAP en samen zullen we Experience Management (XM) versnellen en de beleveniseconomie (Experience Management economy) versterken.

 

Sales programma

Ons unieke bedrijfsontwikkeling programma is ontworpen om een gestructureerd carrièrepad te creëren voor onze Business Development Representatives naar Account Executive en experts binnen de Experience Management categorie.

 

Het programma bestaat uit drie niveaus:

 • Niveau 1: Inbound Sales Development Representative / Vertegenwoordiger van verkoopontwikkeling
 • Niveau 2: New Business Development Representative / Vertegenwoordiger van nieuwe bedrijfsontwikkeling
 • Niveau 3: Emerging Sales Representative / Opkomende verkoper

Een dag in het leven (niveau 1: Inbound Sales Development Representative / Vertegenwoordiger van verkoopontwikkeling)

 • Als vertegenwoordiger van verkoopontwikkeling is het jouw doel om onze klanten te helpen inzicht te krijgen in hun klanten, medewerkers, producten en merk, waardoor ze beslissingen kunnen nemen op basis van gegevens met een directe, positieve en zakelijke impact;
 • De rol van een sales representative is uiterst belangrijk voor het succes van Qualtrics: zij zijn het eerste aanspreekpunt van onze klanten. Zij herkennen en begrijpen problemen, en brengen onze klanten in contact met onze experts (account executive);
 • De sales representatives hebben de mogelijkheid om met particulieren/bedrijfseigenaren in verschillende industrieën in heel Europa om te gaan

Waar zijn we naar op zoek

 • Je presteert optimaal in een omgeving waar creativiteit en innovatie deel uitmaken van het dagelijks leven;
 • Je houdt van strategieën en creatieve methoden om meer zakelijke kansen te genereren;
 • Je bent enthousiast over jouw persoonlijke groei en loopbaanontwikkeling;
 • De kans op promotie en erkenning motiveert je;
 • Een bachelordiploma of equivalent daarvan is vereist
 • Vloeiend in Engels

We zijn enthousiast over onze wereldwijde initiatieven

Qualtrics heeft 5 For The Fight opgericht, dat samenwerkt met toonaangevende centra voor kankeronderzoek over de hele wereld om enkele van de meest baanbrekende kankeronderzoeken te financieren.

We hebben een aantal geweldige initiatieven van onze eigen clubs en verenigingen: van WLD (Women Leadership Development) dat eraan werkt een diverse gemeenschap te creëren {0}tot the Green Team dat gepassioneerd werkt aan een beter milieu.

 

Wat maakt ons anders

 • Naast onze voordelen (zorgverzekering, pensioen, werkfiets, reisbelasting, wellness-bonus etc.), bieden we een 'Ervaringsbonus' na een jaar dienst. Het doel is om een droom te financieren waar je altijd al van gedroomd hebt! Denk daarbij aan het bijwonen van een sportevenement of een concert, een bezoek aan een exotische plek of een verblijf in een 5-sterrenhotel!
 • Dagelijkse voordelen zijn gratis ontbijt, lunch, snacks en drankjes;
 • Onze beroemde, lokale bar 'Dermot's' is op donderdag en vrijdag na werktijd geopend om bij te praten met vrienden en collega's;
 • We moedigen ons team aan tijd door te brengen bij de tafeltennistafel, biljart tafel of videogames of om je aan te melden voor een korte massage!

Versterk ons team en ervaar de vele kansen die dit zal bieden!

Als je op zoek bent naar een bedrijf dat zich inzet voor nieuwe ideeën en groei, jouw unieke bijdrage herkent, je een doel geeft en een leuke, flexibele en inclusieve werkomgeving biedt, solliciteer dan nu!

 

Qualtrics is een werkgever die gelijke kansen biedt

Qualtrics biedt alle werknemers en sollicitanten gelijke kansen op een baan zonder rekening te houden met ras, huidskleur, godsdienst, geslacht, nationale afkomst, seksuele geaardheid, geslachtsidentiteit of -uitdrukking, leeftijd, handicap, genetische informatie, burgerlijke staat of veteranenstatus.

 

#LI-LB1 

About Qualtrics

About us Qualtrics is a single system of record for all experience data, also called X-data™, allowing organizations to manage the four core experiences of business—customer, product, employee and brand experiences—on one platform. Over 8,500 enterprises worldwide, including more than 75 percent of the Fortune 100 and 99 of the top 100 U.S. business schools, rely on Qualtrics. To learn more, and for a free account, please visit www.qualtrics.com.

Qualtrics

Want to learn more about Qualtrics? Visit Qualtrics's website.